Get Adobe Flash player
Főoldal Magunkról Kérjük támogassa adója 1%-ával a KKS-t!

Kérjük támogassa adója 1%-ával a KKS-t!

Kedves Szülők és Szurkoló Közönség!

CsapatA Keresztúri Központi Sportsuli Diáksport Egyesület non-profit szervezeti megalakulása óta folyamatosan arra törekszik, hogy kosárlabdázni vágyó diákokkal a sportágat megszerettesse és szakszerű képzéséhez lehetőséget nyújtson. A 2007-es évtől kezdve egyesületünknek lehetősége van a személyi jövedelemadó 1%-nak elfogadására.

Kérjük, ha tehetik, támogassák adójuk 1 %-val a sportolni vágyó ifjúságot. Szervezetünk azon dolgozik, hogy diákjainknak minél több lehetőséget nyújthasson hazai, illetve nemzetközi versenytornákon, bajnokságokon, edzéseken és táborokon való részvételhez.

 

Ha támogatni kívánja munkánkat, ehhez az adóbevallási csomagban kapott nyilatkozatot az alábbiak szerint kell kitölteni:
RENDELKEZŐ NYILATKOZAT A BEFIZETETT ADÓ EGY SZÁZALÉKÁRÓL
 

A kedvezményezett adószáma: 18114012-1-42
A kedvezményezett neve: Keresztúri Központi Sportsuli Diáksport Egyesület 

A Keresztúri Központi Sportsuli DSE köszöni az Önök támogatását! Kérjük, ha módjukban áll továbbítani levelünket ismerőseihez, így lehetőséget nyújtva másoknak is, hogy a Keresztúri Központi Sportsuli Diáksport Egyesületet az adójuk 1 %-val támogatni tudják.