Get Adobe Flash player
Főoldal Edzésidőpontok

Edzések és csapatok

Edzésidőpontok

 Csoport
    Hétfő             
 Kedd              
 Szerda             
      Csütörtök   
   Péntek           
LEÁNY Kenguru
U11
2007 - 2008 -2011
 

 

 

16:30 - 18:00*
Pál Apostol Katolikus
Ált. Iskola és Gimnázium

 


16:00 - 17:00*
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium 

17:00 - 17:30*

Atlétika



LEÁNY  Gyermek         U12
 200
6- 2007    

17:30 - 19:00*
Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium 

  17:00 - 17:30  
Atlétika 
18:00 - 18:30
 Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium

17:00 - 18:30*
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium

LEÁNY Serdülő

U14

2004-2005


 
17:30 - 19:00*
 Terem
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és 

17:00 - 17:30  
Atlétika 
18:00 - 18:30
 Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium

  
 
 
17:00- 18:30*
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
 
 
LEÁNY Kadett
U16
2002 - 2003 - 2004
 
 
17:30 - 18:00
Atlétika
18:00 - 19:00
Terem
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
 
17:30 - 18:30*
 Terem
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és 
18:00 - 19:30*
Pál Apostol Katolikus
Ált. Iskola és Gimnázium
17:30 - 19:00 
Pál Apostol 
Katolikus
 Átl.Iskola és 
Gimnázium 

Fiú Kenguru

 U11

2008-2009-2010-2011

 16:30 - 18:00*
Pál Apostol Katolikus
Ált. Iskola és Gimnázium

16:00 - 17:00*
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium 

17:00 - 17:30*
Atlétika


Fiú Gyermek

U12

2006-2007

17:00 - 18:00
Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium

18:00 - 18:30
Atlétika
 
 
16:00 - 17:30
Terem
 

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium
 

16:00 - 17:00*

 Terem

Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium 

17:00 - 17:30*

Atlétika

 

Fiú Serdülő

U14
2004 - 2005

16:00 - 17:00
Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium

17:00 - 17:30
Atlétika
17:30 - 19:00*
 Terem
Gregor József
Ált. Iskola 
16:00 - 17:30*
 Terem
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és 
17:00 - 18:30*
Pál Apostol Katolikus
Ált. Iskola és Gimnázium

16:00 - 17:30*
Pál Apostol Katolikus
Ált. Iskola és Gimnázium

FIÚ Kadett
U16
2002-2003 - 2004
18:30 - 19:00*
Atlétika
19:00 - 20:00
Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium 
 18:30 - 20:00
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium 
 
17:00 - 18:30
Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium 
18:30 - 20:00
 Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium

 FIÚ

Junior, U21
1997 - 1998

1999 -2000

 

20:00 - 21:30

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium 
 
 20:00 - 21:30
  Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium


 
 
20:00 - 21:30
 Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
Férfi Megyei
 20:00 - 21:30
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
20:00 - 21:30
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
20:00 - 21:30* 
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium

 Férfi NB II.
 

 
 19:00 - 21:00
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
18:30 - 20:00
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
 


Férfi Senior
 
20:00 - 21:30
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium