Get Adobe Flash player
Főoldal Kosárlabda

Ezüstérmes a leány serdülő csapatunk

Kosár_Pest Megyei_Leány_ Serdülő_U14_ezüstérmes

Keresztúri Központi Sportsuli DSE serdülő leány csapata 2. helyezést ért el a Százhalombattánrendezett Pest-megyei kosárlabda bajnokság négyes döntőjében.  Az október óta tartó küzdelemsorozaton 30 csapat indult, és a KKS leányai az alapszakaszban a fiú csapatokkal közös versenyrendszerben 7 győzelmet arattak, miközben csak 3 vereséget szenvedtek. Ezzel bekerültek a leány döntőbe. A KKS a június 1-jén rendezett négyes döntő elődöntőjében a Gödöllői Bocskai SEellen aratott 53:48-as győzelmet, és ezzel a döntőbe jutott, ahol az országos bajnokságon 4. helyezést elérő házigazdákkal találkozott. A fináléban a battaiak 89:42-re diadalmaskodtak, így aKőrösi Virág és Domokos Éva által edzett keresztúri lányok ezüstérmet szereztekSárpátki Esztertbeválasztották a torna legjobb ötösébe, míg Kohári Alexacsapat legjobbja címet kapta. Gratulálunk a lányoknak, akik megérdemelten szerezték meg a Keresztúri Kosársuli első leány bajnoki érmét.

Az ezüstérmes csapat:

Álló sor (balról jobbra): Kőrösi Virág edző, Gebauer Orsolya, Kovács Rita, Jónás Georgina, Sárpátki Eszter, Kohári Alexa, Balogh Viktória, Lutz Boglárka, Domokos Éva edző

Ülő sor: Endrédi Tímea, Polgár Patrícia, Márkus Vivien, Szabó Lili, Szilárd Pálma, Varga Réka

 

Hazai és nemzetközi eredmények

Sikereink

A Keresztúri Kosársuli Diák Sport Egyesület kosárlabda szakosztálya a következő hazai és nemzetközi eredményeket érte el:

 

 Nemzetközi          
2012.04. Wien Basketball Torna (U14) Legjobb 8 között
2010.05.22.  Cirill-Metod Kupa (U14)  I. helyezés
 2009.07.  World Sport Festival, Wien (U14)  II. helyezés  
 2009.04.  Wien Basketball Torna (U14)   Legjobb 8 között  
 2008.03.  Wien Basketball Torna (U16)  I. helyezés  
 2007.12.27  Szlovákia Torna (U13)  II. helyezés  
 2006.01.29  Nemzetközi Hunyadi Torna    IV. helyezés Oklevél
 2005.05.21  Cirill-Metod Kupa (U13)  I. helyezés Oklevél
 2005.05.15  BADEM Szlovákia (U13)  I. helyezés Oklevél
 2005.03  Wien Basketball Torna (U13)  I. helyezés  
 2004.09.26  Szüreti Kupa  (U13)  V. helyezés Oklevél
 2004.05.22  Cirill-Metod Kupa (U12)  I.  helyezés Oklevél
 2004.05.22  Cirill-Metod Kupa (U11)  V. helyezés Oklevél
 2003.05.24  Cirill-Metod Kupa (U11)  I. helyezés  
           
 Országos          
2010-2011. Országos Bajnokság (Kadett) első XVI-ban helyezés  
 2010-2011. Kenguru Bajnokság (Mini)  V. helyezés  
 2010.12.19. Karácsonyi Keresztúri Kupa (Kadett)  I. helyezés  
 2010.12.18. Karácsonyi Keresztúri Kupa (Serdülő)  I. helyezés  
 2010.12.18. Karácsonyi Keresztúri Kupa (Serdülő)  IV. helyezés  
 2010.12.4-5. Mikulás Kupa (serdülő)  I. helyezés  
 2010.12.4-5. Mikulás Kupa (Serdülő)  IV. helyezés
 2010.09.26.  Felkészülési Torna Jászberény (Kadett)  I. helyezés
 2010.09.25.  Felkészülési Torna Budapest (Mini)  II. helyezés  
 2010.09.20.  Felkészülési Torna Telki (Serdülő)  I. helyezés
 2009.09.26.  Felkészülési Torna  (U14)   II. helyezés Oklevél
 2009.06.14.  Keresztúri Kupa (U14)  I. helyezés Oklevél
 2009.05.24.  Újbuda TC Torna (Gyermek)  II. helyezés Oklevél
 2008 - 2009  Budapesti Bajnokság (Kenguru)  XII. helyezés  
 2008 - 2009  Budapesti Bajnokság (U12)  XVI. helyezés  
 2008.09  Felészülési Torna (U13)  II. helyezés  
 2008.09  Felészülési Torna (Serdülő)  II. helyezés  
 2003.12  Kuncze Géza Kupa (U12)  I. helyezés  
 2003.05.31  Kenguru Kupa (Kenguru)  VIII. helyezés Oklevél
 2003.05  Gyermeknapi Torna (U11)  I. helyezés  Oklevél
 2002.12  Budaörs Mikulás Kupa (Gyermek)  I. helyezés   
           

 Pest megyei

       

 

2012-2013.

Pest Megyei Bajnokság

(Junior)

VII.

helyezés

 

2012-2013.

Pest Megyei Bajnokság

(Kadett)

V.

helyezés

 

2012-2013.

Pest Megyei Bajnokság

(Serd. lány)

II.

helyezés

 

2012-2013.

Pest Megyei Bajnokság

(gyermek)

V.

helyezés

 

20012.12.02. Mikulás Kupa (gyermek) I. helyezés
2011-2012.
Pest Megyei Bajnokság
(Junior) VI. helyezés
2011-2012. Pest Megyei Bajnokság (Serd. lány) V. helyezés
2011-2012. Pest Megyei Bajnokság (Serdülő) II. helyezés
2011-2012. Pest Megyei Bajnokság (gyermek) V. helyezés
2010-2011.  Pest Megyei Bajnokság (Kadett)  I. helyezés  
 2010-2011.  Pest Megyei Bajnokság (gyermek)  II. helyezés  
 2009.11.14  Dühöngő Torna (Mini)  I. helyezés Oklevél
 2009.03.15  Március 15. Torna (Mini)  I. helyezés  Oklevél
 2009.03.15  Március 15. Torna (Ifi)  II. helyezés Oklevél
 2008.03.15  Március 15. Torna (Mini)  I. helyezés Oklevél
 2008.03.15  Március 15. Torna (Kadett)  II. helyezés Oklevél
 2007.03.15  Március 15. Torna (Mini)  I. helyezés  Oklevél 
 2007.03.15  Március 15. Torna (Serdülő)  I. helyezés Oklevél
 2007.03.15  Március 15. Torna (Junior)  II. helyezés  
 2006.05.06  Dühöngő Torna (Serd. Leány)  II. helyezés Oklevél
 2006.03.15  Március 15. Torna (Serdülő)  I. helyezés  
 2006.03.15  Március 15. Torna (Junior)  II. helyezés   
 2005 - 2006  Pest Megyei Bajnokság (Serdülő)  I. helyezés Oklevél
 2005.12.11  Dühöngő Torna (Mini Leány)  III. helyezés Oklevél
 2005.05.23  Dunaharaszti Torna (Mini-mini)  I. helyezés Oklevél
 2005.03.15  Március 15. Torna (Mini)  I. helyezés Oklevél
 2005.03.15  Március 15. Torna (Serdülő)  I. helyezés Oklevél
 2005.01  Dühöngő Torna (Serdülő)  I. helyezés   
 2004 - 2005  Pest Megyei Bajnokság (Serdülő)  I. helyezés  
 2004.11.13  Bokody Torna (Mini)  I. helyezés Oklevél
 2004.06.06  Bokody Torna (Serdülő)  II. helyezés Oklevél
 2004.03.20  Dühöngő Torna (Serdülő)  I. helyezés  Oklevél
 2004.03.15  Március 15. Torna (Mini)  I. helyezés Oklevél
 2004.02.22  Dühöngő Torna (Mini-mini)  I. helyezés Oklevél
 2004.01.10  Dühöngő Torna (U12)  I. helyezés Oklevél
 2003 - 2004  Pest Megyei Bajnokság (Mini)  I. helyezés  
 2003.11.22  Dühöngő Torna (Serdülő)  II. helyezés  Oklevél
 2003.06  Vecsés Kupa (U11)  I. helyezés   
 2003.05.31  Dühöngő Torna (Serdülő)  III. helyezés  Oklevél
 2003.05.11  Dühöngő Torna (Serdülő)  III. helyezés  Oklevél
 2003.03.15  Március 15. Torna (Mini)  I. helyezés  Oklevél
 2002.10.12  Dühöngő Torna (Mini)  III. helyezés   
 2002.10.02  Bokody Torna (Mini)  II. helyezés   
 2002.03.15  Március 15. Torna (Mini-mini)  II. helyezés   Oklevél
 2002.02.16  Dühöngő Torna (Mini)  II. helyezés   
           
 Budapest          

2012 - 2013

Budapest Bajnokság

(Kadett)

V.

helyezés

2012 - 2013

Budapest Bajnokság

(Kadett lány)

X.

helyezés

2010 - 2011 Budapest Bajnokság (Junior)  XIII. helyezés
2010 - 2011 Budapest Bajnokság (Kadett)  III. helyezés
2010 - 2011 Budapest Bajnokság (Serdülő)  IX. helyezés
2010 - 2011. Budapest Bajnokság GyermekKupa  VI. helyezés
 2009 - 2010  Budapest Bajnokság (Junior)  V. helyezés
 2009 - 2010  Budapest Bajnokság (Kadett)  III. helyezés
 2009 - 2010  Budapest Bajnokság (Serdülő)  XVI. helyezés
 2008 - 2009  Budapest Bajnokság (Junior)  V. helyezés  
 2008 - 2009  Budapest Bajnokság (Férfi D)  V. helyezés  
 2008 - 2009  Budapest Bajnokság (Kadett)  IX. helyezés   
 2008 - 2009  Budapest Bajnokság (Serdülő)  IX. helyezés  
 2008 - 2009  Budapest Bajnokság  (Női B)  X. helyezés  
 2007 - 2008  Budapest Bajnokság (Junior)   II. helyezés Oklevél
 2007 - 2008  Budapest Bajnokság (Kadett)  III. helyezés Oklevél
 2007 - 2008  Budapest Bajnokság (Junior)  IV. helyezés  
 2007 - 2008  Budapest Bajnokság (Férfi D)  IX. helyezés   
 2007 - 2008  Budapest Bajnokság (Serdülő)  X. helyezés  
 2007 - 2008  Budapest Bajnokság (Női Kadett)  XIII. helyezés   
 2006 - 2007  Budapest Bajnokság (Kadett)  I. helyezés  
 2006 - 2007  Budapest Bajnokság (Serdülő)  II. helyezés  
 2006 - 2007  Budapest Bajnokság (Junior)  III. helyezés  
 2005 - 2006  Budapest Bajnokság (Serdülő)  I. helyezés  
 2004 - 2005  Budapest Bajnokság (Kadett)  VIII. helyezés  
 2004 - 2005  Budapest Bajnokság (Serdülő)  IX. helyezés  
           
           
Kitüntetések          
 2009.06.06.
       
 2004.12.13          
 

Edzésidőpontok

Edzések és csapatok
 Csoport
    Hétfő             
 Kedd              
 Szerda             
      Csütörtök   
   Péntek           
LEÁNY Kenguru
U11
2007 - 2008 -2011
 

 

 

16:30 - 18:00*
Pál Apostol Katolikus
Ált. Iskola és Gimnázium

 


16:00 - 17:00*
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium 

17:00 - 17:30*

Atlétika



LEÁNY  Gyermek         U12
 200
6- 2007    

17:30 - 19:00*
Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium 

  17:00 - 17:30  
Atlétika 
18:00 - 18:30
 Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium

17:00 - 18:30*
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium

LEÁNY Serdülő

U14

2004-2005


 
17:30 - 19:00*
 Terem
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és 

17:00 - 17:30  
Atlétika 
18:00 - 18:30
 Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium

  
 
 
17:00- 18:30*
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
 
 
LEÁNY Kadett
U16
2002 - 2003 - 2004
 
 
17:30 - 18:00
Atlétika
18:00 - 19:00
Terem
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
 
17:30 - 18:30*
 Terem
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és 
18:00 - 19:30*
Pál Apostol Katolikus
Ált. Iskola és Gimnázium
17:30 - 19:00 
Pál Apostol 
Katolikus
 Átl.Iskola és 
Gimnázium 

Fiú Kenguru

 U11

2008-2009-2010-2011

 16:30 - 18:00*
Pál Apostol Katolikus
Ált. Iskola és Gimnázium

16:00 - 17:00*
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium 

17:00 - 17:30*
Atlétika


Fiú Gyermek

U12

2006-2007

17:00 - 18:00
Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium

18:00 - 18:30
Atlétika
 
 
16:00 - 17:30
Terem
 

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium
 

16:00 - 17:00*

 Terem

Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium 

17:00 - 17:30*

Atlétika

 

Fiú Serdülő

U14
2004 - 2005

16:00 - 17:00
Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium

17:00 - 17:30
Atlétika
17:30 - 19:00*
 Terem
Gregor József
Ált. Iskola 
16:00 - 17:30*
 Terem
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és 
17:00 - 18:30*
Pál Apostol Katolikus
Ált. Iskola és Gimnázium

16:00 - 17:30*
Pál Apostol Katolikus
Ált. Iskola és Gimnázium

FIÚ Kadett
U16
2002-2003 - 2004
18:30 - 19:00*
Atlétika
19:00 - 20:00
Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium 
 18:30 - 20:00
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium 
 
17:00 - 18:30
Terem

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium 
18:30 - 20:00
 Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium

 FIÚ

Junior, U21
1997 - 1998

1999 -2000

 

20:00 - 21:30

 Kőrösi Csoma Sándor

Ált. Iskola és Gimnázium 
 
 20:00 - 21:30
  Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium


 
 
20:00 - 21:30
 Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
Férfi Megyei
 20:00 - 21:30
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
20:00 - 21:30
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
20:00 - 21:30* 
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium

 Férfi NB II.
 

 
 19:00 - 21:00
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
18:30 - 20:00
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
 


Férfi Senior
 
20:00 - 21:30
Kőrösi Csoma Sándor
Ált. Iskola és Gimnázium
 

Mikulás Torna

Eredmények

 

Kenguru csapatunk  Mikulás Tornán  vesz részt december 5-én és 7-én!


 2014. december 5.

 17.15 Kéksárga Zsiráfok - KKS

 Budapest, XV. Pattogós u. 6-8

 

 2014. december 7.

 14.45 vesztesek

 16.00 győztesek

 Budapest, XV. Bogáncs u. 51-53.